خانه / خبر شاهنامه / آخرین خبرهای شاهنامه / مهوش واحددوست «فرگشت اسطوره ها در شاهنامه فردوسی» را بررسی می کند
کلیک کنید

مهوش واحددوست «فرگشت اسطوره ها در شاهنامه فردوسی» را بررسی می کند

باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر: مهوش واحددوست «فرگشت اسطوره ها در شاهنامه فردوسی» را بررسی می کند. مهوش واحددوست درباره فرگشت اسطوره ها در شاهنامه فردوسی با رویکرد به نظریه ی ریچارد داوکینز سخنرانی می کند. سخنرانی های ماهانه شاهنامه پژوهان با سخنرانی مهوش واحددوست دکترای زبان و ادبیات فارسی ادامه می یابد. سخنرانی های ماهانه شاهنامه پژوهان سلسله نشست هایی است که از سوی باشگاه شاهنامه پژوهان با همکاری سیمرغ نهاد برگزار می شود. در این سلسله سخنرانی ها هر ماه یک شاهنامه پژوه درباره شاهنامه سخنرانی خواهد کرد. این سخنرانی ها به شکل آنلاین و در بستر…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.56 ( 1 امتیازات)
0

مهوش واحددوست درباره فرگشت اسطوره ها در شاهنامه فردوسی با رویکرد به نظریه ی ریچارد داوکینز سخنرانی می کند
باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر: مهوش واحددوست «فرگشت اسطوره ها در شاهنامه فردوسی» را بررسی می کند.

مهوش واحددوست درباره فرگشت اسطوره ها در شاهنامه فردوسی با رویکرد به نظریه ی ریچارد داوکینز سخنرانی می کند.

سخنرانی های ماهانه شاهنامه پژوهان با سخنرانی مهوش واحددوست دکترای زبان و ادبیات فارسی ادامه می یابد.

سخنرانی های ماهانه شاهنامه پژوهان سلسله نشست هایی است که از سوی باشگاه شاهنامه پژوهان با همکاری سیمرغ نهاد برگزار می شود.

در این سلسله سخنرانی ها هر ماه یک شاهنامه پژوه درباره شاهنامه سخنرانی خواهد کرد. این سخنرانی ها به شکل آنلاین و در بستر گوگل میت برگزار می شود.

مهوش واحد دوست زاده  ۱۳۳۵ در شهر ارومیه و  دانشیار و عضو هیأت علمی دانشگاه ارومیه و دارای دکترای زبان و ادبیات فارسی است. زمینه مطالعات ایشان ادبیات حماسی، غنایی، نقد ادبی، نگارش و ویرایش، ادبیات تطبیقی و اسطوره شناسی است.

از کتاب های منتشر شده دکتر مهوش واحد دوست می توان به : شیوه های نگارش فارسی، جهاد دانشگاهی ارومیه، ۱۳۶۸، شیوه های خواندن, نگارش و ویرایش؛ انتشارات جهاد دانشگاه ارومیه , پائیز سال۱۳۸۰، نهادینه های اساطیری در شاهنامه فردوسی؛ انتشارات سروش, سال ۱۳۷۹، رویکردهای علمی به اسطوره شناسی؛ انتشارات سروش, سال ۱۳۸۱ و کتاب نهادینه های اساطیری، انتشارات سروش اشاره داشت.

سخنرانی دکتر مهوش واحددوست با فرنام(عنوان) فرگشت اسطوره ها در شاهنامه فردوسی با رویکرد به نظریه ی ریچارد داوکینز سخنرانی می کند. زمان این سخنرانی چهارشنبه،۲۹ شهریور ماه، ۷ پسین (عصر) در بستر گوگل میت برگزار می شود.

شرکت در این نشست برای همه دوستداران آزاد و رایگان است. ⁣⁣⁣برای شرکت در نشست در روز و ساعت برگزاری بر روی پیوند زیر زده و وارد شوید.

https://meet.google.com/nga-imfc-tyt

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کلیک کنید
باز کردن چت
باشگاه شاهنامه پژوهان
درودبرشما

اگر برای سفارش از فروشگاه باشگاه شاهنامه پژوهان پرسشی دارید پیام خود را بگذارید


با سپاس