خانه / خبر شاهنامه / رونمایی از کتاب آیا فردوسی محمود غزنوی را هجو گفت؟ برگزار می شود

رونمایی از کتاب آیا فردوسی محمود غزنوی را هجو گفت؟ برگزار می شود

                                   باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر : مراسم رونمایی از کتاب آیا فردوسی محمود غزنوی را هجو گفت؟ هجونامه منسوب به فردوسی (بررسی تحلیلی، تصحیح انتقادی و شرح بیت ها) اثر ابوالفضل خطیبی همراه با جشن امضا این کتاب برگزار می شود . مراسم رونمایی از کتاب آیا فردوسی محمود غزنوی را هجو گفت؟ هجونامه منسوب به فردوسی (بررسی تحلیلی، تصحیح انتقادی و شرح بیت ها) اثر ابوالفضل خطیبی که از سوی انتشارات پردیس دانش به چاپ رسیده است , یکشنبه , بیست و هشت آذرماه ,چهار پسین (عصر) در موزه فرش استاد رسام عرب زاده برگزار خواهد شد .…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

                                   کتاب آیا فردوسی محمود غزنوی را هجو گفت؟

باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر : مراسم رونمایی از کتاب آیا فردوسی محمود غزنوی را هجو گفت؟ هجونامه منسوب به فردوسی (بررسی تحلیلی، تصحیح انتقادی و شرح بیت ها) اثر ابوالفضل خطیبی همراه با جشن امضا این کتاب برگزار می شود . مراسم رونمایی از کتاب آیا فردوسی محمود غزنوی را هجو گفت؟ هجونامه منسوب به فردوسی (بررسی تحلیلی، تصحیح انتقادی و شرح بیت ها) اثر ابوالفضل خطیبی که از سوی انتشارات پردیس دانش به چاپ رسیده است , یکشنبه , بیست و هشت آذرماه ,چهار پسین (عصر) در موزه فرش استاد رسام عرب زاده برگزار خواهد شد .

آیین رونمایی از کتاب آیا فردوسی محمود غزنوی را هجو گفت؟ اثر ابوالفضل خطیبی همراه با سپاس شب چله از سوی باشگاه شاهنامه پژوهان و موزه فرش استاد رسام عرب زاده برگزار خواهد شد و ابوالفضل خطیبی در این مراسم به سخنرانی خواهد پرداخت . از دیگر برنامه های این مراسم می توان به شاهنامه خوانی کیخسرو دهقان, نقالی سارا عباسپور,شاهنامه خوانی دو زبانه مهبد و مهدیس کرمی پور, چکامه خوانی هما ارژنگی و اجرای گروه موسیقی مهرنوا به سرپرستی نازلی بخشایش برگزار خواهد شد . دوستداران برای شرکت در آیین رونمایی از کتاب آیا فردوسی محمود غزنوی را هجو گفت؟  و سپاس شب چله می توانند با شماره ۰۹۳۶۷۹۱۳۷۹۷ در پیوند باشند .

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*