خانه / خبر شاهنامه / آخرین خبرهای شاهنامه / دوره مبانی اسطوره شناسی برگزار می شود
کلیک کنید

دوره مبانی اسطوره شناسی برگزار می شود

باشگاه شاهنامه پژوهان _ دوره های آموزشی: دوره مبانی اسطوره شناسی برگزار می شود. دوره مبانی اسطوره شناسی به آموزگاری دکتر الهام سعادت در ۸ نشست برگزار می شود. این دوره از سوی سیمرغ نهاد با همکاری باشگاه شاهنامه پژوهان برگزار می شود. الهام سعادت دکترای ادبیات حماسی است و تاکنون دوره های گوناگونی را به شکل حضوری و آنلاین در زمینه اسطوره شناسی آموزگاری کرده است. دوره مبانی اسطوره شناسی به آموزگاری دکتر الهام سعادت از دوشنبه، ۲۰ آذرماه، از ۶ تا ۷٫۳۰ پسین(عصر) برگزار می شود. بستر برگزاری این نشست های آنلاین گوگل میت است. همچنین این دوره…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 امتیازات)
0

دوره مبانی اسطوره شناسی برگزار می شود

باشگاه شاهنامه پژوهان _ دوره های آموزشی: دوره مبانی اسطوره شناسی برگزار می شود.

دوره مبانی اسطوره شناسی به آموزگاری دکتر الهام سعادت در ۸ نشست برگزار می شود. این دوره از سوی سیمرغ نهاد با همکاری باشگاه شاهنامه پژوهان برگزار می شود.

الهام سعادت دکترای ادبیات حماسی است و تاکنون دوره های گوناگونی را به شکل حضوری و آنلاین در زمینه اسطوره شناسی آموزگاری کرده است.

دوره مبانی اسطوره شناسی به آموزگاری دکتر الهام سعادت از دوشنبه، ۲۰ آذرماه، از ۶ تا ۷٫۳۰ پسین(عصر) برگزار می شود. بستر برگزاری این نشست های آنلاین گوگل میت است. همچنین این دوره به شکل ضبط شده نیز قابل ارائه می باشد. هزینه شرکت در این دوره ۶۵۰ هزار تومان⁣⁣⁣⁣ می باشد. دوستداران برای نام نویسی می توانند با شماره نام نویسی با شماره ۰۹۳۸۶۲۷۸۶۰۷ در پیوند باشند.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کلیک کنید
باز کردن چت
باشگاه شاهنامه پژوهان
درودبرشما

اگر برای سفارش از فروشگاه باشگاه شاهنامه پژوهان پرسشی دارید پیام خود را بگذارید


با سپاس