خانه / شنیداری / خرد و پند در شاهنامه فردوسی / سخنرانی نعمت ییلدریم
کلیک کنید

خرد و پند در شاهنامه فردوسی / سخنرانی نعمت ییلدریم

باشگاه شاهنامه پژوهان _ شنیداری: در ادامه سلسله سخنرانی های ماهانه شاهنامه پژوهان و در دومین سخنرانی نعمت ییلدریم خرد و پند در شاهنامه را بررسی و پیرامون آن سخن گفت. پروفسور نعمت ییلدریم داستان رستم پهلوان افسانه‌ای ایران از شاهنامه فردوسی را در قالب داستانی تاریخی به زبان ترکی استانبولی منتشر کرده است. پروفسور ییلدریم استاد دانشگاه آتاتورک ترکیه است و ترجمهٔ شاهنامهٔ فردوسی و دیوان پروین اعتصامی به ترکی استانبولی از دیگر آثار او است. فایل شنیداری سخنرانی نعمت ییلدریم (مترجم شاهنامه به ترکی استانبولی و مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه آتاترک) درباره خرد و پند…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 امتیازات)
0

خرد و پند در شاهنامه فردوسی / سخنرانی نعمت ییلدریم
باشگاه شاهنامه پژوهان _ شنیداری:
در ادامه سلسله سخنرانی های ماهانه شاهنامه پژوهان و در دومین سخنرانی نعمت ییلدریم خرد و پند در شاهنامه را بررسی و پیرامون آن سخن گفت.

پروفسور نعمت ییلدریم داستان رستم پهلوان افسانه‌ای ایران از شاهنامه فردوسی را در قالب داستانی تاریخی به زبان ترکی استانبولی منتشر کرده است.

پروفسور ییلدریم استاد دانشگاه آتاتورک ترکیه است و ترجمهٔ شاهنامهٔ فردوسی و دیوان پروین اعتصامی به ترکی استانبولی از دیگر آثار او است.

فایل شنیداری سخنرانی نعمت ییلدریم (مترجم شاهنامه به ترکی استانبولی و مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه آتاترک) درباره خرد و پند در شاهنامه در ادامه می آید.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کلیک کنید
باز کردن چت
باشگاه شاهنامه پژوهان
درودبرشما

اگر برای سفارش از فروشگاه باشگاه شاهنامه پژوهان پرسشی دارید پیام خود را بگذارید


با سپاس