خانه / خبر شاهنامه / آخرین خبرهای شاهنامه / گردیه؛ بانویی از شاهنامه: کنکاشی در آرمان سیاسی او / شنیداری
کلیک کنید

گردیه؛ بانویی از شاهنامه: کنکاشی در آرمان سیاسی او / شنیداری

باشگاه شاهنامه پژوهان _ شنیداری: گردیه؛ بانویی از شاهنامه: کنکاشی در آرمان سیاسی او فرنام نخستین سخنرانی از سلسله سخنرانی های ماهانه شاهنامه پژوهان است. گردیه؛ بانویی از شاهنامه: کنکاشی در آرمان سیاسی او ، فرنام(عنوان) سخنرانی از سارا اخروی دانشجوی دکنرای تاریخ است. سخنرانی های ماهانه شاهنامه پژوهان سلسله نشست هایی است که از سوی باشگاه شاهنامه پژوهان با همکاری سیمرغ نهاد برگزار می شود. در این سلسله سخنرانی ها هر ماه یک شاهنامه پژوه درباره شاهنامه سخنرانی خواهد کرد. این سخنرانی ها به شکل آنلاین و در بستر گوگل میت برگزار می شود. گردیه؛ بانویی از شاهنامه: کنکاشی…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.36 ( 1 امتیازات)
0

گردیه؛ بانویی از شاهنامه: کنکاشی در آرمان سیاسی او / شنیداری
باشگاه شاهنامه پژوهان _ شنیداری:
گردیه؛ بانویی از شاهنامه: کنکاشی در آرمان سیاسی او فرنام نخستین سخنرانی از سلسله سخنرانی های ماهانه شاهنامه پژوهان است. گردیه؛ بانویی از شاهنامه: کنکاشی در آرمان سیاسی او ، فرنام(عنوان) سخنرانی از سارا اخروی دانشجوی دکنرای تاریخ است.

سخنرانی های ماهانه شاهنامه پژوهان سلسله نشست هایی است که از سوی باشگاه شاهنامه پژوهان با همکاری سیمرغ نهاد برگزار می شود. در این سلسله سخنرانی ها هر ماه یک شاهنامه پژوه درباره شاهنامه سخنرانی خواهد کرد. این سخنرانی ها به شکل آنلاین و در بستر گوگل میت برگزار می شود.

گردیه؛ بانویی از شاهنامه: کنکاشی در آرمان سیاسی او با سخنرانی سارا اخروی دوشنبه، ۱۹ تیر ماه⁣⁣⁣، ساعت ۶ پسین (عصر) در بستر گوگل میت برگزار با باشندگی دوستداران شاهنامه برگزار شد.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کلیک کنید
باز کردن چت
باشگاه شاهنامه پژوهان
درودبرشما

اگر برای سفارش از فروشگاه باشگاه شاهنامه پژوهان پرسشی دارید پیام خود را بگذارید


با سپاس