خانه / خبر شاهنامه / کتاب صوتی شاهنامه با معرفی فرانسیس فورد کاپولا و صدای مارک تامپسون
کلیک کنید

کتاب صوتی شاهنامه با معرفی فرانسیس فورد کاپولا و صدای مارک تامپسون

باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر : کتاب صوتی شاهنامه با معرفی فرانسیس فورد کاپولا و صدای مارک تامپسون منتشر شد. ترجمه این اثر را احمد صدری برعهده داشته است.به گزارش باشگاه شاهنامه پژوهان به نقل از خبرنگار ایلنا، وبسایت Kingorama که به صورت تخصصی در زمینه انتشار آثار مرتبط با شاهنامه فردوسی مشغول است، به تازگی اقدام به تهیه و انتشار کتاب صوتی شاهنامه با معرفی فرانس فورد کاپولا و صدای مارک تامپسون کرده است. ترجمه این اثر را احمد صدری برعهده داشته و حمید رحمانیان، ملیسا هیبراد و سلماک خالدی از دیگر دست‌اندرکاران این مجموعه هستند. Kingorama یک…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 امتیازات)
0

کتاب صوتی شاهنامه

باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر : کتاب صوتی شاهنامه با معرفی فرانسیس فورد کاپولا و صدای مارک تامپسون منتشر شد. ترجمه این اثر را احمد صدری برعهده داشته است.به گزارش باشگاه شاهنامه پژوهان به نقل از خبرنگار ایلنا، وبسایت Kingorama که به صورت تخصصی در زمینه انتشار آثار مرتبط با شاهنامه فردوسی مشغول است، به تازگی اقدام به تهیه و انتشار کتاب صوتی شاهنامه با معرفی فرانس فورد کاپولا و صدای مارک تامپسون کرده است.

ترجمه این اثر را احمد صدری برعهده داشته و حمید رحمانیان، ملیسا هیبراد و سلماک خالدی از دیگر دست‌اندرکاران این مجموعه هستند.

Kingorama یک وبسایت است که آثار شاهنامه را تهیه می‌کند و توسط هنرمند برنده جایزه حمید رحمانیان تهیه و تولید می‌شود. همه این‌ها با یک ایده شروع شد تا غرب نیز بتواند داستان‌های شاهنامه (بخش به نام پادشاهان) را به زبان انگلیسی بشنود. هدف این گروه آن است که داستان‌های شاهنامه را روی انواع مختلف سیستم عامل‌ها ارائه دهند تا به دست مخاطبان متنوعی در سراسر جهان برسد.

حمید رحمانیان همکار جان گاگن‌هایم ۲۰۱۴ است. کار او روی فیلم و گرافیک تمرکز داشته و اغلب در مسابقات و نشریات بین‌المللی عرضه شده است. روایت‌ها و فیلم‌های مستند او در ونیز، ساندنس، تورنتو، تریبکا و جشنواره‌های فیلم IDFA به نمایش درمی‌آیند. او برنده جوایز متعددی نیز شده است. آثار وی در شبکه‌هایی ازجمله PBS، کانال سانتانس، IFC، کانال ۴، بی‌بی سی، DR۲، و الجزیره پخش شده است.

اثر اقتباسی حمید رحمانیان از شاهنامه توسط انتشارات Quantuck Lane Press منتشر شده است. این ناشر پیش از این کتاب ۶۰۰ صفحه‌ای هنر را که وال استریت ژورنال از آن به عنوان «شاهکار» یاد کرده است، در تیراژی بالا منتشر کرده است.

رحمانیان همچنین یک نمایش‌نامه برای تئا‌تر براساس داستان عشق زال و رودابه از شاهنامه آماده کرده است که باعنوان «آتش‌سوزی: EPIC PERSIAN» در آکادمی موسیقی بروکلین در سال ۲۰۱۶ عرضه شده است.

کتاب شاهنامه صوتی

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کلیک کنید
باز کردن چت
باشگاه شاهنامه پژوهان
درودبرشما

اگر برای سفارش از فروشگاه باشگاه شاهنامه پژوهان پرسشی دارید پیام خود را بگذارید


با سپاس