خانه / خبر شاهنامه / نمایشگاه گروهی تصویرسازی با موضوع شاهنامه آغاز به کار کرد
کلیک کنید

نمایشگاه گروهی تصویرسازی با موضوع شاهنامه آغاز به کار کرد

باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر : نمایشگاه گروهی تصویرسازی با موضوع شاهنامه آغاز به کار کرد .نمایشگاه گروهی تصویرسازی با موضوع شاهنامه در فرهنگسرای معرفت تهران آغاز به کار کرد . این نمایشگاه شامل ۲۲ تصویر از ۱۱ نفر دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس است که برای داستان های گوناگون شاهنامه و با الهام از تکنیک ها و سبک های سنتی نقاشی و تصویرگری ایرانی همچون نقوش روی سفالینه ها،نقش برجسته ها،چاپ سنگی و …تصویر شده اند. دانشجویان شرکت کننده در این نمایشگاه از این قرارند: مریم اسدی شمس آبادی، ریحانه…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
نمایشگاه تصویرسازی شاهنامه فردوسی

نمایشگاه تصویرسازی شاهنامه فردوسی

باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر : نمایشگاه گروهی تصویرسازی با موضوع شاهنامه آغاز به کار کرد .نمایشگاه گروهی تصویرسازی با موضوع شاهنامه در فرهنگسرای معرفت تهران آغاز به کار کرد .
این نمایشگاه شامل ۲۲ تصویر از ۱۱ نفر دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس است که برای داستان های گوناگون شاهنامه و با الهام از تکنیک ها و سبک های سنتی نقاشی و تصویرگری ایرانی همچون نقوش روی سفالینه ها،نقش برجسته ها،چاپ سنگی و …تصویر شده اند.
دانشجویان شرکت کننده در این نمایشگاه از این قرارند:
مریم اسدی شمس آبادی، ریحانه باقرصاد، نیلوفر روستا، ایراندخت غفاری میناب، میترا کلانتری، الهه مهرجو سرشت، منا ابوالقاسمی، فرشته اسماعیل زاده، مهناز عابدینی، سیده طاهره موسوی بورا و صحرا مولایی .
این نمایشگاه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ روز دوشنبه، ۲۱ تیر ماه ۹۵ در فرهنگسرای معرفت به آدرس تهران،میدان شهر زیبا، بلوار شهران، بلوار آیت الله کاشانی، بعد از زیرگذر همت آغاز به کار کرده و بازدید از آن همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۸ و جمعه ها از ساعت ۱۶ تا ۱۹  تا ۳۰ تیرماه، ممکن خواهد بود .

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کلیک کنید
باز کردن چت
باشگاه شاهنامه پژوهان
درودبرشما

اگر برای سفارش از فروشگاه باشگاه شاهنامه پژوهان پرسشی دارید پیام خود را بگذارید


با سپاس