خانه / خبر شاهنامه / آخرین خبرهای شاهنامه / فراخوان همیاری مالی برای ساخت مستند شاهنامه فردوسی
کلیک کنید

فراخوان همیاری مالی برای ساخت مستند شاهنامه فردوسی

باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر: فراخوان همیاری مالی برای ساخت مستند شاهنامه فردوسی منتشر شد. فراخوان همیاری مالی برای ساخت مستند شاهنامه فردوسی از سوی چند نهاد کوشا در زمینه شاهنامه منتشر شد. باشگاه شاهنامه پژوهان، باشگاه نقالان، پویش فردوسی، انچمن شاهنامه پژوهی و شاهنامه خوانی دانشجویان ایران، پایگاه پژوهشی نوروز، رادیو شاهنامه و ... از نهادهایی هستند که فراخوانی را برای پشتیبانی مالی از مستند شاهنامه فردوسی منتشر کرده اند. در صورت همیاری دوستداران شاهنامه فردوسی و فرهنگ ایران به این مستند، نام پشتیبانان در پایان بندی این مستند منتشر خواهد شد و یک لوج یادبود الکترونیکی نیز…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.61 ( 1 امتیازات)
0

فراخوان همیاری مالی برای ساخت مستند شاهنامه فردوسی

باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر: فراخوان همیاری مالی برای ساخت مستند شاهنامه فردوسی منتشر شد.

فراخوان همیاری مالی برای ساخت مستند شاهنامه فردوسی از سوی چند نهاد کوشا در زمینه شاهنامه منتشر شد. باشگاه شاهنامه پژوهان، باشگاه نقالان، پویش فردوسی، انچمن شاهنامه پژوهی و شاهنامه خوانی دانشجویان ایران، پایگاه پژوهشی نوروز، رادیو شاهنامه و … از نهادهایی هستند که فراخوانی را برای پشتیبانی مالی از مستند شاهنامه فردوسی منتشر کرده اند.

در صورت همیاری دوستداران شاهنامه فردوسی و فرهنگ ایران به این مستند، نام پشتیبانان در پایان بندی این مستند منتشر خواهد شد و یک لوج یادبود الکترونیکی نیز برای مشارکت و همراهی در مستند شاهنامه فردوسی پیشکش خواهد شد.

مستند شاهنامه فردوسی اثری مستقل با نظارت باشگاه شاهنامه پژوهان و بزرگترین مستند ساخته شده درباره فردوسی و شاهنامه خواهد بود.

دوستداران می توانند برای همکاری و همیاری با شماره ۰۹۳۶۸۳۲۳۳۴۵ در پیوند باشند.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کلیک کنید
باز کردن چت
باشگاه شاهنامه پژوهان
درودبرشما

اگر برای سفارش از فروشگاه باشگاه شاهنامه پژوهان پرسشی دارید پیام خود را بگذارید


با سپاس