خانه / خبر شاهنامه / فراخوان نمایشگاه بین‌المللی نقاشی و تصویرگری با موضوع آیین‌های نوروزی
کلیک کنید

فراخوان نمایشگاه بین‌المللی نقاشی و تصویرگری با موضوع آیین‌های نوروزی

               باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر : فراخوان نمایشگاه بین‌المللی نقاشی و تصویرگری با موضوع آیین‌های نوروزی منتشر شد . فراخوان نمایشگاه بین‌المللی نقاشی و تصویرگری با موضوع آیین‌های نوروزی به عنوان یکی از مشترکات فرهنگی کشورهای منطقه اکو منتشر شد. به گزارش باشگاه شاهنامه پژوهان موسسه فرهنگی اکو و انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران با هدف تبادل تجربه میان هنرمندان معاصر منطقه اکو در نظر دارند نمایشگاه نقاشی و تصویرگری آیین‌های نوروزی در منطقه اکو را از زاویه دید هنرمندان کشورهایی برگزار کنند که آیین نوروزی با احترام در آنها برپا می‌شود. در این فراخوان از همه هنرمندان…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

               آیین های نوروزی

باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر : فراخوان نمایشگاه بین‌المللی نقاشی و تصویرگری با موضوع آیین‌های نوروزی منتشر شد . فراخوان نمایشگاه بین‌المللی نقاشی و تصویرگری با موضوع آیین‌های نوروزی به عنوان یکی از مشترکات فرهنگی کشورهای منطقه اکو منتشر شد. به گزارش باشگاه شاهنامه پژوهان موسسه فرهنگی اکو و انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران با هدف تبادل تجربه میان هنرمندان معاصر منطقه اکو در نظر دارند نمایشگاه نقاشی و تصویرگری آیین‌های نوروزی در منطقه اکو را از زاویه دید هنرمندان کشورهایی برگزار کنند که آیین نوروزی با احترام در آنها برپا می‌شود. در این فراخوان از همه هنرمندان رشته‌های نقاشی و تصویرگری که به موضوع نوروز و آیین‌های آن از منظر فرهنگ بومی خویش پرداخته‌اند، دعوت می‌شود تا در این نمایشگاه شرکت کنند.

مقررات شرکت در نمایشگاه:

– حضور برای کلیه هنرمندان آزاد است.

– هر هنرمند مجاز است تصویر حداکثر ۵ اثر برگزیده خود را با فرمت JPG و با حجم حداکثر ۵ مگابایت همراه با شناسنامه اثر (شامل موضوع، تکنیک، ابعاد، سال خلق اثر) و رزومه هنری خود در فرمت فایل WORD تا تاریخ ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۶ به ایمیل دبیرخانه به نشانی art.festival@avoa.ir ارسال کند.

لازم به ذکر است که هر اثر می‌بایست به صورت جداگانه نامگذاری شده، همراه با شناسنامه خود در یک فایل فشرده قرار گرفته و در نهایت کلیه آثار نیز در قالب یک فایل فشرده نهایی از طریق ایمیل تحویل دبیرخانه نمایشگاه شود.

– فایل نهایی به زبان انگلیسی و به شکل زیر نامگذاری و ارسال شود:

Country-familiyname-firstname

– آثار ارائه شده باید در سه سال اخیر خلق شده باشد.

– تکنیک آثار آزاد است. (هنرمند محدودیت در شیوه اجرا ندارد).

– ابعاد آثار ارائه شده حداکثر تا ۵۰ در ۷۰ سانتی متر باشد.

– اصل آثار منتخب می بایست در تاریخ ۷ اسفندماه ۱۳۹۶ به محل برگزاری نمایشگاه تحویل داده شود.

– به هر اثر منتخب، یک پوستر نمایشگاه، پنج کارت دعوت و گواهی شرکت در نمایشگاه به زبان انگلیسی با امضا و مهر انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران و موسسه فرهنگی اکو اهدا می شود.

– در صورت تهیه کاتالوگ از آثار نمایشگاه، از هر هنرمند به تعداد آثار منتخب، هزینه ای جداگانه دریافت می شود.

دبیرخانه جشنواره مجاز است از تصاویر آثار ارسالی با ذکر نام صاحب اثر در مواد تبلیغاتی، انتشار کتب، فضای مجازی و … استفاده نماید.

مهلت ارسال آثار : ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۶

اعلام نتایج پذیرش آثار: ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۶

زمان نمایشگاه: ۲۳ فروردین ماه تا ۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷

آدرس نمایشگاه : تهران، خیابان موحد دانش (اقدسیه)، کوچه ناز، شماره ۱۰ نگارخانه دیپلماتیک موسسه فرهنگی اکو

محمدعلی حجازی، دبیر اجرایی این رویداد فرهنگی و هنری است، عادله رفائی مدیریت هنری و پریسا فیروزکوهی مدیریت بخش بین‌الملل این رویداد را برعهده دارند.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب سایت www.avoa.ir و یا تماس با شماره تلفن ۲۷۶۷۳۲۵۹ اطلاعات بیشتری نسبت به این رویداد کسب کنند.

آیین های نوروزی

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کلیک کنید
باز کردن چت
باشگاه شاهنامه پژوهان
درودبرشما

اگر برای سفارش از فروشگاه باشگاه شاهنامه پژوهان پرسشی دارید پیام خود را بگذارید


با سپاس