خانه / شاهنامه خوانی / شاهنامه خوانی به آموزگاری عاطفه نیک مهر / نشست دوم
کلیک کنید

شاهنامه خوانی به آموزگاری عاطفه نیک مهر / نشست دوم

باشگاه شاهنامه پژوهان_ شنیداری: نشست دوم شاهنامه خوانی به آموزگاری عاطفه نیک مهر برگزار شد. نشست دوم شاهنامه خوانی به آموزگاری دکتر عاطفه نیک مهر که به شکل هفتگی و آنلاین برپا می شود، برگزار شد. دومین نشست شاهنامه‌خوانی به آموزگاری دکتر عاطفه نیک‌مهر سه شنبه ۶ تیرماه از ساعت ۶.۳۰ تا ۸ پسین(عصر) در بستر گوگل میت برگزار شد. در این نشست ادامه دیباچه شاهنامه خوانده شد و معنای واژگان، شرح ابیات و نکات تاریخی و ادبی به دوستداران ارائه شد. رویکرد این سلسله نشست‌ها آموزش روان‌ و درست‌خوانی شاهنامه و درک و دریافت مفهوم ابیات برای همه دوست‌داران…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.19 ( 4 امتیازات)
0

نشست دوم شاهنامه خوانی به آموزگاری عاطفه نیک مهر
باشگاه شاهنامه پژوهان_ شنیداری:
نشست دوم شاهنامه خوانی به آموزگاری عاطفه نیک مهر برگزار شد.

نشست دوم شاهنامه خوانی به آموزگاری دکتر عاطفه نیک مهر که به شکل هفتگی و آنلاین برپا می شود، برگزار شد. دومین نشست شاهنامه‌خوانی به آموزگاری دکتر عاطفه نیک‌مهر سه شنبه ۶ تیرماه از ساعت ۶.۳۰ تا ۸ پسین(عصر) در بستر گوگل میت برگزار شد.

در این نشست ادامه دیباچه شاهنامه خوانده شد و معنای واژگان، شرح ابیات و نکات تاریخی و ادبی به دوستداران ارائه شد.

رویکرد این سلسله نشست‌ها آموزش روان‌ و درست‌خوانی شاهنامه و درک و دریافت مفهوم ابیات برای همه دوست‌داران شاهنامه، با هر سن و تحصیلاتی است؛ به این امید که هر ایرانی و هر کس که شیفته فرهنگ و ادب ایران‌زمین است  بتواند شاهنامه را به روانی بخواند و به درستی دریابد.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کلیک کنید
باز کردن چت
باشگاه شاهنامه پژوهان
درودبرشما

اگر برای سفارش از فروشگاه باشگاه شاهنامه پژوهان پرسشی دارید پیام خود را بگذارید


با سپاس