خانه / شاهنامه خوانی / شاهنامه خوانی به آموزگاری عاطفه نیک مهر / نشست سوم
کلیک کنید

شاهنامه خوانی به آموزگاری عاطفه نیک مهر / نشست سوم

باشگاه شاهنامه پژوهان_ شنیداری: نشست سوم شاهنامه خوانی به آموزگاری عاطفه نیک مهر برگزار شد. سومین نشست شاهنامه‌خوانی به آموزگاری دکتر عاطفه نیک‌مهر سه شنبه سیزدهم تیر ماه از ساعت ۶:۳۰ تا ۸ پسین(عصر) برگزار شد. در این نشست پس از پایان دیباچه، پادشاهی گیومرث خوانده شد و معنای واژگان، شرح ابیات و نکات تاریخی و ادبی به علاقمندان ارائه گردید؛ همچنین به مناسبت هم‌زمانی نشست با جشن فرخنده تیرگان و روز گرامی‌داشت دماوند، بخشی از زمان جلسه به یادکرد تیرگان و نیز جایگاه دماوند در اسطوره‌ها اختصاص یافت. رویکرد این سلسله نشست‌ها آموزش روان‌ و درست‌خوانی شاهنامه و درک…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 امتیازات)
0

نشست سوم شاهنامه خوانی به آموزگاری عاطفه نیک مهر

باشگاه شاهنامه پژوهان_ شنیداری: نشست سوم شاهنامه خوانی به آموزگاری عاطفه نیک مهر برگزار شد.

سومین نشست شاهنامه‌خوانی به آموزگاری دکتر عاطفه نیک‌مهر سه شنبه سیزدهم تیر ماه از ساعت ۶:۳۰ تا ۸ پسین(عصر) برگزار شد.

در این نشست پس از پایان دیباچه، پادشاهی گیومرث خوانده شد و معنای واژگان، شرح ابیات و نکات تاریخی و ادبی به علاقمندان ارائه گردید؛ همچنین به مناسبت هم‌زمانی نشست با جشن فرخنده تیرگان و روز گرامی‌داشت دماوند، بخشی از زمان جلسه به یادکرد تیرگان و نیز جایگاه دماوند در اسطوره‌ها اختصاص یافت.

رویکرد این سلسله نشست‌ها آموزش روان‌ و درست‌خوانی شاهنامه و درک و دریافت مفهوم ابیات برای همه دوست‌داران شاهنامه، با هر سن و تحصیلاتی است؛ به این امید که هر ایرانی و هر کس که شیفته فرهنگ و ادب ایران‌زمین است  بتواند شاهنامه را به روانی بخواند و به درستی دریابد.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کلیک کنید
باز کردن چت
باشگاه شاهنامه پژوهان
درودبرشما

اگر برای سفارش از فروشگاه باشگاه شاهنامه پژوهان پرسشی دارید پیام خود را بگذارید


با سپاس