خانه / خبر شاهنامه / آخرین خبرهای شاهنامه / سومین کنفرانس جهانی با موضوع جغرافیای تاریخی و فرهنگی شاهنامه
کلیک کنید

سومین کنفرانس جهانی با موضوع جغرافیای تاریخی و فرهنگی شاهنامه

  باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر: سومین کنفرانس جهانی با موضوع جغرافیای تاریخی و فرهنگی شاهنامه برگزار می شود. انستیتوی زبان و ادبیات به نام رودکی آکادمی ملی علم‌های تاجیکستان، به مناسبت بزرگداشت فردوسی، کنفرانس سوم بین‌المللی علمی- عملی را در موضوع جغرافیای تاریخی و فرهنگی شاهنامه برگزار می‌کند. به گزارش باشگاه شاهنامه پژوهان به نقل از خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، موضوع‌های کنفرانس در ۲۴ محور از جمله شامل جغرافیای تاریخی شاهنامه، جای‌نام‌های شاهنامه، دولت‌ها و خاندان‌ها در شاهنامه، شاهنامه و واقعیت تاریخی، مسائل سیاسی و اقتصادی در شاهنامه، سرچشمه‌های ادبی و تاریخی و فرهنگی شاهنامه، داد و دهش…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 2 امتیازات)
0

 

سومین کنفرانس جهانی با موضوع جغرافیای تاریخی و فرهنگی شاهنامه

باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر: سومین کنفرانس جهانی با موضوع جغرافیای تاریخی و فرهنگی شاهنامه برگزار می شود.

انستیتوی زبان و ادبیات به نام رودکی آکادمی ملی علم‌های تاجیکستان، به مناسبت بزرگداشت فردوسی، کنفرانس سوم بین‌المللی علمی- عملی را در موضوع جغرافیای تاریخی و فرهنگی شاهنامه برگزار می‌کند.

به گزارش باشگاه شاهنامه پژوهان به نقل از خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، موضوع‌های کنفرانس در ۲۴ محور از جمله شامل جغرافیای تاریخی شاهنامه، جای‌نام‌های شاهنامه، دولت‌ها و خاندان‌ها در شاهنامه، شاهنامه و واقعیت تاریخی، مسائل سیاسی و اقتصادی در شاهنامه، سرچشمه‌های ادبی و تاریخی و فرهنگی شاهنامه، داد و دهش در شاهنامه، اساطیر در شاهنامه و شاهنامه و اوستاست.

این کنفرانس بین‌المللی ۹ و ۱۰ اکتبر ۲۰۲۴ برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند عنوان و متن گزارش را تا ابتدای اگوست ۲۰۲۴ به نشانی safinabodulloeva۷۷@bkru ارسال کنند.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کلیک کنید
باز کردن چت
باشگاه شاهنامه پژوهان
درودبرشما

اگر برای سفارش از فروشگاه باشگاه شاهنامه پژوهان پرسشی دارید پیام خود را بگذارید


با سپاس