خانه / خبر شاهنامه / آخرین خبرهای شاهنامه / سالار عقیلی : به زودی از شاهنامه می خوانم
کلیک کنید

سالار عقیلی : به زودی از شاهنامه می خوانم

باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر : سالار عقیلی در آرامگاه فردوسی گفت که به زودی از شاهنامه خواهد خواند. سالار عقیلی گفت: هنوز سعادت پیدا نکرده‌ام از اشعار فردوسی کاری بخوانم اما این کار را به زودی انجام خواهم داد. سالار عقیلی که در مراسم بزرگداشت فردوسی در آرامگاه آن شاعر حضور یافته بود، ادامه داد: مردم با قطعاتی که اجرا می‌کنم، خاطره‌سازی خواهند کرد. همزمان با ۲۵‌اردیبهشت، روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و پاسداشت زبان فارسی، ویژه برنامه‌ای با حضور استاندار خراسان رضوی، رئیس و اعضای شورای شهر، شهردار مشهد، برخی از علاقه‌مندان به شعر و ادب فارسی…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.78 ( 2 امتیازات)
0


باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر : سالار عقیلی در آرامگاه فردوسی گفت که به زودی از شاهنامه خواهد خواند. سالار عقیلی گفت: هنوز سعادت پیدا نکرده‌ام از اشعار فردوسی کاری بخوانم اما این کار را به زودی انجام خواهم داد.

سالار عقیلی که در مراسم بزرگداشت فردوسی در آرامگاه آن شاعر حضور یافته بود، ادامه داد: مردم با قطعاتی که اجرا می‌کنم، خاطره‌سازی خواهند کرد.

همزمان با ۲۵‌اردیبهشت، روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و پاسداشت زبان فارسی، ویژه برنامه‌ای با حضور استاندار خراسان رضوی، رئیس و اعضای شورای شهر، شهردار مشهد، برخی از علاقه‌مندان به شعر و ادب فارسی و مسئولان استانی در آرامگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

پس از گلباران آرامگاه فردوسی در آغاز برنامه پرده‌خوانی استاد جهان‌پا، اجرای ورزش‌های زورخانه‌ای و باستانی و سخنرانی استاندار خراسان رضوی و شهردار مشهد، سالار عقیلی، خواننده مطرح کشوری با اجرای سه قطعه آز آثار خود پرداخت.

این رویداد فرهنگی از ۲۴ اردیبهشت ماه لغایت سه خرداد هر شب ساعت ۲۰ در محل آرامگاه فردوسی با اجرای نمایش فاخر ماردوش و نقالی با حضور شعرای برجسته ملی و با حضور آحاد مختلف مردم برگزار می‌شود.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کلیک کنید
باز کردن چت
باشگاه شاهنامه پژوهان
درودبرشما

اگر برای سفارش از فروشگاه باشگاه شاهنامه پژوهان پرسشی دارید پیام خود را بگذارید


با سپاس