خانه / خبر شاهنامه / دوره های آموزش شاهنامه خوانی ویژه کودکان و نوجوانان

دوره های آموزش شاهنامه خوانی ویژه کودکان و نوجوانان

باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر : دوره های آموزش شاهنامه خوانی ویژه کودکان و نوجوانان برگزار می شود . دوره های آموزش شاهنامه خوانی ویژه کودکان و نوجوانان از سوی باشگاه شاهنامه پژوهان , باشگاه نقالان با همکاری سیمرغ نهاد برگزار خواهد شد . در این دوره ها برای نخستین بار فرآیندی از پایه برای آشنایی کودکان و نوجوانان با شاهنامه , ابیات , داستانها و شخصیتهای این کتاب ارزشمند و سپس اجرای اشعار شاهنامه فراهم خواهد شد . همچنین در این دوره آموزشی هنرجوها با شاهنامه خوانان این حوزه دیدار و از تجربیات آنها استفاده خواهند کرد .…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 2.9 ( 4 امتیازات)
0

آموزش شاهنامه خوانی ویژه کودکان و نوجوانان

باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر : دوره های آموزش شاهنامه خوانی ویژه کودکان و نوجوانان برگزار می شود . دوره های آموزش شاهنامه خوانی ویژه کودکان و نوجوانان از سوی باشگاه شاهنامه پژوهان , باشگاه نقالان با همکاری سیمرغ نهاد برگزار خواهد شد . در این دوره ها برای نخستین بار فرآیندی از پایه برای آشنایی کودکان و نوجوانان با شاهنامه , ابیات , داستانها و شخصیتهای این کتاب ارزشمند و سپس اجرای اشعار شاهنامه فراهم خواهد شد . همچنین در این دوره آموزشی هنرجوها با شاهنامه خوانان این حوزه دیدار و از تجربیات آنها استفاده خواهند کرد . برای ثبت نام در این دوره ها می توانید با شماره ۰۹۳۸۶۲۷۸۶۰۷ پیوند برقرار نمایید .

یک نظر

  1. پرداختن به شاهنامه و به ویژه اموزش ان به کودکان و نوجوانان ، کاری بس ستودنی و سترگ است ، به ویژه در این جهان پر از مشکلها و بی هویتی ها که پیوسته ذهن انان در برابر ایدیولوژی ها و دروغ ها و خرافه ها ست ، شاهنامه همچون سند هویت ملی ایرانیان برای بلوغ و بتلندگی فرزندان این سرزمین بی اندازه اثرگذار خواهد بود !

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*