خانه / خبر شاهنامه / آخرین خبرهای شاهنامه / به هر خانواده تاجیک شاهنامه پیشکش می شود
کلیک کنید

به هر خانواده تاجیک شاهنامه پیشکش می شود

باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر: به هر خانواده تاجیک شاهنامه پیشکش می شود. به دستور امامعلی رحمان رئیس جمهور تاجیکستان به هر خانواده تاجیک شاهنامه پیشکش می شود. به گزارش باشگاه شاهنامه پژوهان امامعلی رحمان رئیس جمهور تاجیکستان در سخنرانی سمپوزیوم جهانی به مناسبت یکصد و پانزدهمین سالگرد آکادمیسین باباجان غفوراف دستور داد تا «شاهنامه» ابوالقاسم فردوسی را به منظور اطلاع رسانی هر چه بیشتر مردم منتشر و در دسترس همگان در تاجیکستان قرار دهند. رئیس جمهور تاجیکستان این اقدام را در جهت شناخت صحیح گذشته و ارزش های فرهنگی مهم و به موقع دانست و خواست تا به…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 امتیازات)
0

به هر خانواده تاجیک شاهنامه پیشکش می شود
باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر:
به هر خانواده تاجیک شاهنامه پیشکش می شود.

به دستور امامعلی رحمان رئیس جمهور تاجیکستان به هر خانواده تاجیک شاهنامه پیشکش می شود.

به گزارش باشگاه شاهنامه پژوهان امامعلی رحمان رئیس جمهور تاجیکستان در سخنرانی سمپوزیوم جهانی به مناسبت یکصد و پانزدهمین سالگرد آکادمیسین باباجان غفوراف دستور داد تا «شاهنامه» ابوالقاسم فردوسی را به منظور اطلاع رسانی هر چه بیشتر مردم منتشر و در دسترس همگان در تاجیکستان قرار دهند.

رئیس جمهور تاجیکستان این اقدام را در جهت شناخت صحیح گذشته و ارزش های فرهنگی مهم و به موقع دانست و خواست تا به هر خانواده تاجیک شاهنامه پیشکش می شود.
به هر خانواده تاجیک شاهنامه پیشکش می شود

امامعلی رحمان گفت: در جلسات و سخنرانی‌هایم از ابتدای کارم به‌عنوان رئیس‌جمهور بارها گفته‌ام که باید بدانیم اجدادمان کیستند و خودمان کیستیم،

یعنی ریشه‌هایمان را بشناسیم و به آنها ادای احترام کنیم و باشیم.

او همچنین افزود : ما به آریایی تبار بودن خود افتخار می کنیم.

یادآور می‌شویم که پیش از این کتاب «تاجیکان» اثر باباجان غفوراف نیز با هدف بررسی عمیق تاریخ مردم تاجیکستان با هزینه صندوق ذخیره رئیس‌جمهور تاجیکستان منتشر شده و در دسترس همگان قرار گرفته بود.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کلیک کنید
باز کردن چت
باشگاه شاهنامه پژوهان
درودبرشما

اگر برای سفارش از فروشگاه باشگاه شاهنامه پژوهان پرسشی دارید پیام خود را بگذارید


با سپاس