خانه / خبر شاهنامه / انجمن شاهنامه‌خوانی و شاهنامه پژوهی در اهواز گشایش یافت
کلیک کنید

انجمن شاهنامه‌خوانی و شاهنامه پژوهی در اهواز گشایش یافت

باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر :  انجمن شاهنامه‌خوانی و شاهنامه پژوهی در اهواز گشایش یافت . نخستین انجمن شاهنامه‌خوانی و شاهنامه پژوهی در اهواز گشایش یافت. به گزارش باشگاه شاهنامه پژوهان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان، آیین گشایش نخستین انجمن شاهنامه‌خوانی و شاهنامه پژوهی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در مرکز فرهنگی هنری کانون شماره ۳ اهواز برگزار شد. کودکان و نوجوانان علاقه مند به شاهنامه‌خوانی و شاهنامه‌پژوهی می‌توانند با حضور در کارگاه‌های این انجمن بر دانش ادبی و فرهنگی خود بیفزایند. در این مراسم اعضای کودک و نوجوانان کانون نوربخش احمدزاده شاهنامه‌خوان…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.5 ( 1 امتیازات)
0

انجمن شاهنامه‌خوانی و شاهنامه پژوهی در اهواز گشایش یافت

باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر :  انجمن شاهنامه‌خوانی و شاهنامه پژوهی در اهواز گشایش یافت . نخستین انجمن شاهنامه‌خوانی و شاهنامه پژوهی در اهواز گشایش یافت. به گزارش باشگاه شاهنامه پژوهان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان، آیین گشایش نخستین انجمن شاهنامه‌خوانی و شاهنامه پژوهی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در مرکز فرهنگی هنری کانون شماره ۳ اهواز برگزار شد.
کودکان و نوجوانان علاقه مند به شاهنامه‌خوانی و شاهنامه‌پژوهی می‌توانند با حضور در کارگاه‌های این انجمن بر دانش ادبی و فرهنگی خود بیفزایند. در این مراسم اعضای کودک و نوجوانان کانون نوربخش احمدزاده شاهنامه‌خوان و شاهنامه پژوه، کیانوش بتواز دبیر انجمن شاهنامه‌پژوهان خوزستان به خوانش شاهنامه پرداختند.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کلیک کنید
باز کردن چت
باشگاه شاهنامه پژوهان
درودبرشما

اگر برای سفارش از فروشگاه باشگاه شاهنامه پژوهان پرسشی دارید پیام خود را بگذارید


با سپاس