خانه / دوره های آموزشی / آموزش خط و زبان اوستایی برگزار می شود
کلیک کنید

آموزش خط و زبان اوستایی برگزار می شود

باشگاه شاهنامه پژوهان _ دوره های آموزشی: دوره آموزش خط و زبان اوستایی برگزار می شود. آموزش خط و زبان اوستایی به آموزگاری دکتر مینا کامبین برگزار می شود. این دوره از سوی سیمرغ نهاد با همکاری باشگاه شاهنامه پژوهان برگزار می شود. مینا کامبین دکنرای فرهنگ و زبان های باستانی و نوسنده کتاب آغاز و انجام در متون پهلوی اوستایی است. از دیگر آثار او می توان به کتاب فهرست توصیفی گنجینه دستنویس‌های پهلوی و پژوهش‌های ایرانی و ده ها مقاله پژوهشی در زمینه فرهنگ و زبانهای باستانی اشاره داشت. دوره مقدماتی آموزش خط و زبان اوستایی به آموزگاری…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 امتیازات)
0

آموزش خط و زبان اوستایی برگزار می شود
باشگاه شاهنامه پژوهان _ دوره های آموزشی:
دوره آموزش خط و زبان اوستایی برگزار می شود.

آموزش خط و زبان اوستایی به آموزگاری دکتر مینا کامبین برگزار می شود. این دوره از سوی سیمرغ نهاد با همکاری باشگاه شاهنامه پژوهان برگزار می شود.

مینا کامبین دکنرای فرهنگ و زبان های باستانی و نوسنده کتاب آغاز و انجام در متون پهلوی اوستایی است. از دیگر آثار او می توان به کتاب فهرست توصیفی گنجینه دستنویس‌های پهلوی و پژوهش‌های ایرانی و ده ها مقاله پژوهشی در زمینه فرهنگ و زبانهای باستانی اشاره داشت.

دوره مقدماتی آموزش خط و زبان اوستایی به آموزگاری دکتر مینا کامبین از شنبه، ۱۸ آذرماه، در روزهای شنبه و دوشنبه از ۶٫۳۰ تا ۸ پسین(عصر) در پنج نشست برگزار می شود. بستر برگزاری این نشست های آنلاین گ.گل میت است. همچنین این دوره به شکل ضبط شده نیز قابل ارائه می باشد. هزینه شرکت در دوره  آموزش خط و زبان اوستایی ۴۰۰ هزار تومان⁣⁣⁣⁣ می باشد. دوستداران برای نام نویسی می توانند با شماره نام نویسی با شماره ۰۹۳۸۶۲۷۸۶۰۷ در پیوند باشند.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کلیک کنید
باز کردن چت
باشگاه شاهنامه پژوهان
درودبرشما

اگر برای سفارش از فروشگاه باشگاه شاهنامه پژوهان پرسشی دارید پیام خود را بگذارید


با سپاس