خانه / خبر شاهنامه / کارگاه مبانی اساطیر ایران به آموزگاری مریم دارا برگزار می شود

کارگاه مبانی اساطیر ایران به آموزگاری مریم دارا برگزار می شود

باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر : کارگاه مبانی اساطیر ایران برگزار می شود . کارگاه مبانی اساطیر ایران به آموزگاری دکتر مریم دارا برگزار می شود .باشگاه شاهنامه پژوهان با همکاری سیمرغ نهاد , کارگاه مبانی اساطیر ایران را در روز پنجشنبه ,نه اردیبهشت ماه برگزار خواهد کرد . دوستداران برای شرکت در این کارگاه و نام نویسی می توانند با شماره ۰۹۳۶۷۹۱۳۷۹۷ تماس گرفته و پس از ثبت نام و پرداخت هزینه کارگاه به مبلغ سی هزار تومان در این کارگاه شرکت کنند . مهلت ثبت نام تا پنجم اردیبهشت ماه خواهد…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
مریم دارا

مریم دارا

باشگاه شاهنامه پژوهان _ گروه خبر : کارگاه مبانی اساطیر ایران برگزار می شود . کارگاه مبانی اساطیر ایران به آموزگاری دکتر مریم دارا برگزار می شود .باشگاه شاهنامه پژوهان با همکاری سیمرغ نهاد , کارگاه مبانی اساطیر ایران را در روز پنجشنبه ,نه اردیبهشت ماه برگزار خواهد کرد . دوستداران برای شرکت در این کارگاه و نام نویسی می توانند با شماره ۰۹۳۶۷۹۱۳۷۹۷ تماس گرفته و پس از ثبت نام و پرداخت هزینه کارگاه به مبلغ سی هزار تومان در این کارگاه شرکت کنند .

مهلت ثبت نام تا پنجم اردیبهشت ماه خواهد بود . کارگاه مبانی اساطیر ایران در روز پنجشنبه ,نه اردیبهشت ماه , ساعت چهار به نشانی : تجریش . میدان قدس.ابتدای شریعتی جنب پایین سازمان تامین اجتماعی .بن بست پلیس +۱۰، مجتمع پایا , برگزار خواهد شد .

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*